להרגיש טוב

מה נשים רוצות? מה גברים מחפשים?
כולם רוצים להרגיש טוב באמת, שקט פנימי, גוף שמח וחפץ חיים.
מאז שאני בת 19 – עוד הקדמתי את זמני – עינינו אותי דברים כמו התמודדות בריאה עם החיים, דרך שיטות רוחניות, מודעות עצמית, גוף ונפש, פסיכולוגיה נגישה וקלילה, מה צריך לאכול כדי לרפא מכאובים או בעיות. היום קוראים לזה wellness, בזמן שאחרים הלכו לים בשבת אני אולי באתי למסעדה של אחרי, אבל ישבתי בבית וקראתי המון על דברים שריתקו אותי במדפי העיון הפסיכולוגיה וההתפתחות האישית. יכולתי כבר לעשות דוקטורט במדעי החיים (האמיתיים) עם כל הידע שצברתי. הגיעה העת להעביר את זה הלאה.
המדור ייתן עצות והמלצות לא בנאליות לשיפור החיים, התפתחות אישית, תזונה, דיאטות בריאות. טיפים, תובנות, סדנאות משפרות חיים, כושר, גם מוצר שעושה טוב. ראיונות עם מומחים, היכרות עם שיטות וידע שאולי לא הכרתם, אבל אני כן.
במהלך שנות חיי הלא מעטות ראיתי איך הנפש משפיעה על הגוף, זו כל כך לא קלישאה. ראיתי כמה מתח, תסכול, כעסים, משקעים מהעבר פוגעים באושר, חיוניות, שמחת חיים. איך בריאות גופנית, אושר פנימי וחוזק נפשי נוגעים לכל, באנשים סביבנו, שפע שאפשר לייצר, בריאות, תוכלו למצוא כאן כתבות על מלא דברים מרתקים ומשני חיים כמו למשל על יוגה, קבלה, מדיטציות, צום לסירוגין, מה זה הו'אופונופונו, סיפורי העצמה של מנהיגים, מוטיבציה, למה אוכל אורגני חשוב, כושר, תרופות סבתא נטע, פתרונות אלטרנטיביים לבעיות גופניות, ניקוי רעלים מהגוף, קוסמטיקה, טיפוח ואיפור- בכלל לא רק לנשים. ספרים שישנו לכם את החיים, כן, יש כאלה. כל מה שימלא את הריקנות, ירגיע את הכאב הנפשי או הגופני ויגרום לנו להרגיש טוב יותר, עכשיו או לשנים הבאות.

גט חסד פרויקט התנדבות לבודדים

get חסד

סיוע לאלו שלא רואים אותם וגם הקניית ערכים לנוער וצעירים: פרויקט סיוע לתושבי חיפה בודדים ובפרט שאינם מוכרים ברווחה

קראו עוד »
למה לי ולכם קבלה עכשיו

למה לי ולכם קבלה עכשיו?

אחרי תקופת מרמרת, תחושת תקיעות ומאבקים שגרמו לי להרהר בעזיבת ארצנו הקטנטונת נזכרתי בתקופת לימודיי במרכז לקבלה לפני 8 שנים. גיליתי תובנות שמשנות חיים ואפילו את חשבון הבנק. אולי עכשיו הזמן לחלוק אותן

קראו עוד »