פיטורים בהיי טק? מטריקס מגייסת 1300 עובדים

אבישג אלבז הרוש. מטריקס
פיטורים בהיי טק? אולי לא רק. בחברת מטריקס יש חדשות אחרות לגמרי בשבילכם וזה כולל המון משרות מגוונות

על רקע השיח הציבורי על ההאטה בגיוסים בהייטק והידיעות שדוחפים לנו מדי מהדורת חדשות או לפחות אחת לשבוע על סטרטאפים אשר נסגרים או מצטמצמים, ההודעה של חברת מטריקס, חברת טכנולוגיות המידע הגדולה בישראל, על האצה בגיוסים ועל 1,300 משרות פתוחות, היא משב רוח אופטימי לענף הייטק. ואולי לא רק להם. 

המצטרפים  החדשים למטריקס, עתידים להשתלב בכמה מהפרויקטים הטכנולוגיים הגדולים והמשמעותיים ביותר במשק הישראלי כיום. החברה מעורבת ומהווה שחקן משמעותי בפיתוחים הטכנולוגיים של כל הגופים והארגונים החשובים במשק הישראלי. בין לקוחותיה גופים וחברות במגזרי הממשלה, הביטחון, ההייטק, הפיננסים, הבריאות, התחבורה ועוד. בין השאר מעורבת מטריקס בהקמת אגם המידע של הלמ"ס – מאגר מידע שצפוי לשפר דרמטית את יכולות הניתוח והמחקר של הלמ"ס. בבניית הקמפוס החכם של דיסקונט. במיזם הרחפנים הלאומי – שעוסק בהקמת רשת נתיבים ארצית לתנועת רחפנים שתוכל להעביר מטענים קטנים מכל מקום לכל מקום ובכל זמן. 

המועמדים והמועמדות למשרות, יוכלו להשתלב במשרות שמתאימות לכל שלבי הקריירה. מתחילת הדרך המקצועית, דרך משרות הדורשות ניסיון ברמות שונות ועד משרות ניהוליות.  אז איזה עבודות מחכות לכם? למשל הרבה  משרות המשלבות טכנולוגיות ותחומי תוכן שונים ומגוונים: דיגיטל, ביג דאטה, למידת מכונה, ענן, IoT ,סייבר. מציאות רבודה – במגזרים של פיננסים וממשל, הייטק וחינוך, בריאות וביטחון ועוד. בין התפקידים שמטריקס רוצה לאייש: מפתחי תוכנה, אנשי אבטחת מידע, מדעני דאטה, מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, אנשי תשתיות ותקשורת. גם  מיישמי SAP, בודקי תוכנה QA, אנשי Priority, מפתחי אוטומציה. אנשי DevOps, מאפייני ומעצבי חווית משתמש, מנהלי פיתוח ועוד. 

בצמיחה

לדברי, אבישג אלבז הרוש, סמנכ"לית משאבי אנוש במטריקס: "מטריקס היא חברה ותיקה שכבר למעלה מ-20 שנה נמצאת בצמיחה, וכל הזמן מרחיבה את היקף פעילותה למגזרים ולשדות טכנולוגיים חדשים. ידענו תקופות של משבר במשק לאורך השנים ובזכות התנהלות אחראית וגמישות עסקית. עברנו אותן בהצלחה רבה, ואף המשכנו לצמוח. ההאצה הטכנולוגית האדירה בתקופת הקורונה הזניקה את המשק הישראלי קדימה. הפיתוחים הטכנולוגיים שאנחנו מעורבים בהם מהווים צורך חיוני להמשך תפקוד תקין של מערכות שונות במשק. בתוך כך, אנו רואים כי עדיין יש ביקוש עולה וגובר לשירותים טכנולוגיים. בעיקר בתחומים כמו דאטה, ענן, דיגיטל וסייבר. בהתאם לזה עולה גם הביקוש לעובדים בתחומים אלה ותחומים נלווים אחרים".

לדבריה "במטריקס אנחנו פועלים בעולם מגוון מאוד מבחינה טכנולוגית. כזה שיכול להציע לעובדים ולעובדות שלנו הרבה מסלולי התפתחות, למידה וקידום בקריירה. גם הגיוון החברתי הוא מאפיין בולט של התרבות הארגונית במטריקס, ואחד הגורמים שמובילים להצלחת החברה. כך למשל, מעל ל-51% מהעובדות והעובדים אצלנו הן נשים, וקרוב ל-40% מההנהלה הבכירה של החברה הן נשים, תופעה חריגה בחברות הייטק, ואנחנו מעסיקים עובדות ועובדים מכל המגדרים, המגזרים, הדתות וקבוצות האוכלוסייה. אני מזמינה את כולם וכולן להסתכל באתר שלנו ולבדוק את רשימת התפקידים שאנחנו מציעים". 

לרשימת התפקידים המלאה של מטריקס לחצו כאן.

 

אהבתם? שתפו
מאמרים נוספים
לשיתופי פעולה - דברו איתי
אהבתם? שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים